Haber
Eskişehir’de karla kaplı ormanda yürüyüş kartpostal tadındaydı
![](https://malazgirt-haber.com.tr/wp-content/uploads/2024/01/eskisehirde-karla-kapli-ormanda-yuruyus-kartpostal-tadindaydi-uqqzT2Ok.webp)
Doğa tutkunları, Eskişehir’de karla kaplı ormanda 10 kilometrelik yürüyüş yaparken, çekilen fotoğraflar kartpostal gibiydi.
Eskişehirli doğa tutkunları, Odunpazarı ilçesinin Lütfiye ve Yukarıkalabak mahalleleri arasındaki 10 kilometrelik mesafeyi yürüdü. 9 kişilik yürüyüş sırasında kar yağışlı ormandaki görünümleri katılımcılar tarafından fotoğraflandı. Karlı ormanda kaydedilen görüntüler kartpostal fotoğrafları kadar güzeldi. Yürüyüş ekibi hatıra fotoğrafı çektirmeyi de unutmadı. – ESKİŞEHİR